Fudbaleri Partizana, Foto: Starsport

bomba

Njegov doprinos na terenu će mnogo značiti Parnom valjku

Fudbaleri Partizana odigrali su svoj prvi meč na ''Bratskom kupu''.

Posle 90 minuta igre crno-beli su remizirali rezultatom 2:2 protiv Dinama iz Moskve, da bi nakon izvođenja penala pobedu odneo srpski velikan rezultatom 4:2.

Svetozar Marković
Svetozar Marković foto: Starsport©

Međutim, meč je ostao u senci povrede Svetozara Markovića, koji zbog bolova nije mogao da nastavi utakmicu, pa je Aleksandar Stanojević bio primoran da napravi izmenu sredinom drugog poluvremena. Iako je bilo velikog straha među Grobari oko njegovog potencijalnog odsustva usled povrede, stižu pozitivne vesti.

Marković nije zadobio ozbiljniju povredu, a o tome svedoči i podatak da je u četvrtak odradio trening sa saigračima. Parni valjak očekuje naredni meč na ''Bratkom kupu'', a protivnik će biti CSKA. Taj duel, zakazan je za 7. jul. Prema poslednjim prognozama, Marković će biti spreman da pomogne ekipi na tom meču i predstavljeće ogromno pojačanje za crno-bele.